Zarząd na rok akademicki 2020/21

Patryk HillaPrezes Zarządu

Patryk HillaPrezes Zarządu

Do jego obszaru zainteresowań należy szeroko prawo cywilne oraz administracyjne, w tym w szczególności prawo obrotu nieruchomościami oraz prawo budowlane.
Doświadczenie z zakresu prawa nieruchomości zdobywał w spółkach deweloperskich oraz renomowanych warszawskich kancelariach. Obecnie praktyki odbywa w kancelarii Linklaters C. Wiśniewski.
Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni.

Julia NiedzielaWiceprezes Zarządu

Julia NiedzielaWiceprezes Zarządu

Jest studentką IV roku i funkcję wiceprezesa Koła pełni już drugi raz. Interesują ją przede wszystkim publicznoprawne aspekty prawa nieruchomości (zwłaszcza tematyka planowania i zagospodarowania przestrzennego), a także problematyka praw człowieka. Zdobywa doświadczenie zawodowe zarówno w Polsce, jak i za granicą (odbyła staż w Instytucie Kultury Polskiej w Nowym Jorku). Jej pasją jest gra na fortepianie i żeglowanie.

Karolina BącalCzłonek Zarządu ds. public relations

Karolina BącalCzłonek Zarządu ds. public relations

Studentka IV roku. Główne obszary jej zainteresowań obejmują prawo nieruchomości oraz prawo rynku kapitałowego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w spółkach z branży finansowej. W wolnych chwilach gra w squasha i biega.

Katarzyna BojarCzłonek Zarządu ds. marketingu

Katarzyna BojarCzłonek Zarządu ds. marketingu

Ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Finanse i Rachunkowość. Jest studentką IV roku Prawa na UW. Od początku studiów czynnie działała w Samorządzie SGH. Jej konikiem jest osiąganie wolności finansowej dzięki inwestowaniu w nieruchomości. W wolnych chwilach gra w siatkówkę. Miłośniczka psów – właścicielka Westa Sary.

Martyna SadowyCzłonek Zarządu ds. logistyki

Martyna SadowyCzłonek Zarządu ds. logistyki

Studentka IV roku prawa oraz II roku amerykanistyki, od początku istnienia Koła zaangażowana w jego działalność. Doświadczenie w obszarze prawa nieruchomości zdobywa w kancelarii Norton Rose Fulbright. Miała okazję zapoznać się także z systemem common law, studiując w ramach programu Erasmus na Uniwersytecie w Sheffield, gdzie realizowała m.in moduł z zakresu prawa zobowiązań (Contracts, Torts, Restitution). Zainteresowana nowymi technologiami, polityką, historią oraz kulturą Stanów Zjednoczonych. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, zaangażowana w działania proekologiczne.

Monika CichockaSekretarz

Monika CichockaSekretarz

Ukończyła XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie. Obecnie jest studentką II roku. Jej zainteresowania naukowe skupiają się głównie wokół problematyki prawa pracy oraz prawa gospodarczego, a także Common Law. W wolnych chwilach lubi gotować i czytać komiksy.